PDA

Виж пълната версия : Мебелни къщи Явор

Петя Иванова
19-07-2011, 09:45
Ние пък сме доволни от Явор. Имат доста стока в магазина си /поне този в Бургас/. Сега раздават и карти за постоянни отстъпки и бонуси. Доста добре се развиват. Хубаво е, че поне една българска фирма мисли за своите клиенти!

SoWhat
19-07-2011, 21:28
Фирмата е българска, но стоката каква е!

ribnikolaevi
18-09-2012, 10:56
Мисля че имат доста доставчици. Купувах от тях едни полски мебели. Като повечето фирми в бранша се изложиха със срока. Скъсаха ми нервите.
Но освен полски мисля че продават и други (не съм сигуран какви).
Самите мебели бяха от високия клас конфекция, но имам доста забележки. Особено за спалнята. Повече няма да си купя готова спалня, че то толкова я стягах и стягам, че вече ми писна. И сега като се заех да си проектирам моя собствена видях доста проектантски глупости и спя на тръни.

tst
18-09-2012, 12:15
Винаги когато съм казвал на хората да не си купуват готови мебели(конфекция), те си мислят, че искам да ги набутам с по-скъпи-поръчкови. След време разбират, че са сгрешили, но заека като мине баира, пътища много.

SoWhat
18-09-2012, 18:46
Аз първо направо казвам на клиента, че готовите мебели /като изключим кухните/ ще им излязат по-евтино. Те вече да си правят сметка. Иначе в Явор съм влизал 1-2 пъти. Китайски столове за трапезария по 25-30лв. Смях. И като поседиш 15 мин. и ти се иска да ги зафучиш в северна посока без да гледаш.