Тук можете да се РЕКЛАМИРАТЕ

Резултати от 1 до 6 от общо 6

Тема: Ремонт започва...това си е половин пожар...

Калфа
    Дата на регистрация
    20 Mar 2011
    Местоживеене
    София
    Постове
    83
    Благодаря
    2
    Благодарили 1 път в 1 пост

Ремонт започва...това си е половин пожар...

Ако някой започва ремонт - нека се похвали с плана и с изпълнението, хитрините и проблемите.

2. # ADS
    Реклама
    Дата на регистрация
    Always
    Местоживеене
    Advertising world
    Постове
    Many
    Място за вашата ОБЯВА или РЕКЛАМА. появява се като втора публикация на всяка страница от темата. За контакт: http://www.mebelist.com/sendmessage.php

S Мод Аватара на SoWhat
    Дата на регистрация
    23 Mar 2011
    Местоживеене
    ПЛОВДИВ
    Постове
    614
    Благодаря
    7
    Благодарили 34 пъти в 31 поста

Модул за баня.

Това е втората ми мебел в дома, правена преди 6-7 г., когато започнах сам да си обзавеждам апартамента. Първата бяха две тонколони, защото трябваше да има яко метъл, докато работех. /Първата купена - усилвател/
    Пиша това, защото искам да обясня как и от какво е направен този модул за баня.
    Горната част я направих от останали парчета от ламинирания паркет от спалнята. Понеже материала за вратичка е много тънък, разпробих цял отвор /малки панти/ и дадох нужната дълбочина за пантите, като затапих отворите с две тапи от Кока кола, залепени, китосани и изшлайфани. А под пластината сложих парче /пак от паркета/ за нужното синхронизиране на врата-чело.
    За огледалото купих един алиминиев П-профил и го слепих отвътре със силикон и някакви пластини за здравина.
    Долната част е направена от плоскости, но не от ПДЧ, а от тези, които вътре са оребрени с летвички и отгоре са покрити с импрегниран фазер. Даже не знам и как се казват. "Дъгата" за мивката съм я разпробивал с бормашина дупка до дупка и шлайфал. Мъкааааа.
    Всичките елементи съм китосвал, където е нужно и шлайфал. Минал съм ги 2 пъти с обикновена боя и 3 пъти с авто боя със съответния цвят, като първата и втора ръка съм шлайфал. Използвах за пръскане една стара прахосмукачка, буркан от компот за боята и онова първобитно устройство за пулверизиране на боята, което също не знам как се казва, завиващо се на буркана.
    Вижда се обаче, че отпред боята е олющена. Дължи се на това, че съпругата слага малкия да сяда върху мивката, когато го мие и всичката вода се стича точно от там. Иначе другаде не е мръднало.
    Няма парииииии. Действай.
    Прикачени миниатюри Прикачени миниатюри DSCF6848.JPG‎  
    Този пост е редактиран от SoWhat; 13-06-2011 в 18:57.
    Знам как се правят кухни и мебели.

Теория за мебели и интериор.

Разбира от материата
    Дата на регистрация
    7 Feb 2011
    Местоживеене
    СОФИЯ
    Постове
    143
    Благодаря
    1
    Благодарили 16 пъти в 8 поста
    за тонколоните ме интересува , и аз трябва да направя некакви , щото кмшиите ме тормозят с Азис , Малина и секви с по едно име , увяхнаха цветята , не ми върви секса , а бе какъв секс една водка не мога да изпия като хората , та по някаква спесификация ли ги прави или както дойде. педи 2 години правих колони на един познат по немски проект , уж , и знам че не е съвсем просто
    иначе шкафа е бомба да не си посмял да пребоядисваш плота , така седи все едно е с чвор и дръжките ме кефят
    Този пост е редактиран от hizzarian; 13-06-2011 в 19:33.

S Мод Аватара на SoWhat
    Дата на регистрация
    23 Mar 2011
    Местоживеене
    ПЛОВДИВ
    Постове
    614
    Благодаря
    7
    Благодарили 34 пъти в 31 поста
    Схемата ми я даде един приятел на тъста ми, който се занимаваше с тонколони. От един японски сайт. Доста материал има вътре, но се оказаха /впоследствие/, че са за двоен бас ефект и въпреки, че нямам бас-говорител, общо взето звука от ниския диапазон е по-натрапчив.
    Сега съм си харесал един модел от сайта на Visaton. Дават размери и всички данни. Но се иска пари за читави говорители. Така, че засега остава само харесването.
    Знам как се правят кухни и мебели.

Теория за мебели и интериор.

Чирак
    Дата на регистрация
    26 Apr 2013
    Постове
    1
    Благодаря
    0
    Благодарили 0 пъти в 0 поста
    и мен ме чака ремонт, а най-големия проблем като винаги са парите

Чирак
    Дата на регистрация
    24 Mar 2016
    Постове
    1
    Благодаря
    0
    Благодарили 0 пъти в 0 поста
    Има разни програмки, които изчисляват кутията и въобще конструкцията на тонколоните

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

• Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •