Тук можете да се РЕКЛАМИРАТЕ

Резултати от 1 до 1 от общо 1

Тема: За фирмите Топ Декор Арт ЕООД и Топ Декор ООД

Чирак
    Дата на регистрация
    15 Feb 2012
    Постове
    1
    Благодаря
    0
    Благодарили 1 път в 1 пост

За фирмите Топ Декор Арт ЕООД и Топ Декор ООД

Работих във фирма Топ Декор Арт ЕООД година и четири месеца. Фирма Топ Декор ООД е на същите хора Започнах август месец 2016 г. Уговорката беше, че започвам на едни пари и след като видят какво мога, заплатата ще се вдигне. Първия месец ОК, взех си заплатата навреме,казаха, че са доволни от работата и уменията ми и ми вдигат заплатата с 200 лв. И нещата се забатачиха. До края на годината ми дължаха около 1200 лв., които ми платиха февруари. Да но дотогава не бях взимал пари и за януари и февруари. На въпросите ми кога ще ми изплатят парите, редовният отговор беше - другата седмица или като свършим поръчката. И като дойдеше "другата седмица" ми даваха някакви смешни суми и то само, ако пак повдигна въпроса. По този начин на плащане, аз постоянно бях назад поне с 2000 лв., като сумата е достигала и 4500 лв. В началото им влизах в положението, ходих всеки ден на работа, пътувайки по 40 км на ден (отиване и връщане), взимайки пари на заем за гориво, работих си на пълни обороти с надеждата, че нещата ще се оправят. Е, не се оправиха! За периода, в който работих там, дойдоха няколко колеги, които напуснаха обаче навреме - само с по една заплата назад. Засякох колега, който не беше получавал пари близо година. Коментарът на шефовете беше: Той е пенсионер, ще изчака. Накрая му писна и си тръгна. Обявиха го за предател, защото имали нужда от него, а той не предупредил. Напускайки, ме обвиниха, че аз съм виновен за несполуките на фирмата и отказаха да ми изплатят договорените пари. И си тръгнах с 3000 лв назад. Ами това е от мен за тази фирма. Правете си изводите сами.
    Този пост е редактиран от patso13; 14-02-2018 в 15:47.

2. Следният потребител каза Благодаря на patso13, за това полезно мнение:

az (18-02-2018)

3. # ADS
    Реклама
    Дата на регистрация
    Always
    Постове
    Many
    Място за вашата ОБЯВА или РЕКЛАМА. появява се като втора публикация на всяка страница от темата. За контакт: http://www.mebelist.com/sendmessage.php

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Тагове за тази тема

Разрешения за писане

• Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •