Тук можете да се РЕКЛАМИРАТЕ

Резултати от 1 до 1 от общо 1

Тема: Пазаруване на Спален комплект от Богдан мебел

Чирак
    Дата на регистрация
    24 Nov 2018
    Постове
    2
    Благодаря
    0
    Благодарили 0 пъти в 0 поста

Cool Пазаруване на Спален комплект от Богдан мебел

Здравейте, искам да споделя какво ми се случи съвсем на скоро при покупката на мебели онлайн от сайта на Богдан мебел. Предстоеше ми да купувам спален комплект като ми трябваше и подходящ матрак за според спалнята на комплекта. Както предполагам всеки знае ,че евтиното излиза скъпо и решихме с жената да вземем нещо което да е по качествено като изпълнение като идеята ни беше, че поръчаме корпусна мебел и аз сам да си ги сглобя. Имам някакъв опит с сглобките понеже студентските години работих към една фирма за мебели за няколко месеца и от тогава почти всичко сам си правя в къщи. Както и да е поръчахме спалният комплект от Богдан мебел като се оказа, че комплекта го имат на склад и до 2-3 дена го получихме до пред входа разбира се - малко трудно но успяхме да го качим с баща ми понеже живеем на третият етаж без асансьор. Започнахме сглобката с баща ми но понеже мебелите се оказаха внос монтажа отне много повече време от колкото предполагахме. Отделно 2-3 пъти звъняхме на сайта от където в последствие всеки път ни препращаха към техен служител монтажник които много подробно ни обясни всичко - Благодарности! Към комплекта по условие има включен матрак който дойде след 5-6 дена. Когато дойде матрака с жена ми направо не можахме да повярваме. Обикновено нещо което е подарък е скапано и отбий номер но в нашия случай не беше така. Матрака се оказа страшно удобен и с много хубава дамаска, Освен матрака още по телефона ни бяха обещали и две възглавници бонус към поръчката. След няколко преспивания установих, че това е най удобната възглавница на която съм спал досега което се оказа също приятна изненада.
    Обикновено в България когато нещо не ни хареса не спираме да оплюваме а когато ни хареса - повечето хора си замълчават и смятат че навсякъде е така. Затова този път реших да пиша и да изкажа благодарности на екипа стоящ зад сайта Богдан мебел за цялостното добро отношение.
    За всеки които иска да се възползва!
    https://www.bogdanmebel.com/

2. # ADS
    Реклама
    Дата на регистрация
    Always
    Постове
    Many
    Място за вашата ОБЯВА или РЕКЛАМА. появява се като втора публикация на всяка страница от темата. За контакт: http://www.mebelist.com/sendmessage.php

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Подобни теми

1. Отговори: 1
    Последна публикация: 05-03-2013, 01:06

Тагове за тази тема

Разрешения за писане

• Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •